Bestuursleden


Bestuursleden Stichting Veteranenziekte

Voorzitter

Mevrouw Esther Huygen

mail:

voorzitter@stichtingveteranenziekte.nl

tel: +31 (0) 651744108

Vacature

Secretariaat

Mevrouw Marianne Jacobs 

p/a Genieweg 46
1566 NM Assendelft

mail: secretariaat@stichtingveteranenziekte.nl
KvK: 37086137
IBAN: NL92 INGB 0008 2451 10

Penningmeester

Penningmeester

Mevrouw Nicolien van Oostveen

mail:

penningmeester@stichtingveteranenziekte.nl

nicolien@stichtingveteranenziekte.nl

tel: +31 (0) 61 7418218

Algemeen bestuurslid

Meneer Paul Debets

mail:

paul@stichtingveteranenziekte.nl

tel: +31 (0) 641942347


Algemeen bestuurslid

Mevrouw Monique Bastmeijer

mail:

monique@stichtingveteranenziekte.nl

tel: +31 (0) 634186846

Algemeen bestuurslid

Meneer Michael van Gool

mail:

michael@stichtingveteranenziekte.nl

tel: +31 (0) 653820525

Vacature

Algemeen bestuurslid 

Mevrouw Ans Versteegh 

Mail:

 ans@stichtingveteranenziekte.nl 

Tel: +31 (0) 6 55390401 


Een luisterend oor voor je vragen over Legionella?

Stichting veteranenziekte

De Stichting Veteranenziekte wil graag in contact komen met personen die de veteranenziekte hebben of hebben gehad, of die te maken hebben (gehad) met een ander ziektebeeld dat is gerelateerd aan legionellabesmetting – en die nog niet bekend zijn bij en met de Stichting.