Bestuursleden


Bestuursleden Stichting Veteranenziekte

Voorzitter
Mevrouw Esther Huygen

mail: voorzitter@stichtingveteranenziekte.nl
tel: +31 (0) 651744108

Algemeen bestuurslid
Mevrouw Monique Bastmeijer

mail: monique@stichtingveteranenziekte.nl
tel: +31 (0) 634186846

Algemeen bestuurslid
Paul Debets

mail: paul@stichtingveteranenziekte.nl
tel: +31 (0) 641942347


Algemeen bestuurslid / secretaris
Hans Bakker

mail: hans@stichtingveteranenziekte.nl
tel: +31 (0) 252 686582


Algemeen bestuurslid
Michael van Gool

mail: michael@stichtingveteranenziekte.nl
tel: +31 (0) 653820525

Vacature

Secretariaat
p/a Genieweg 46
1566 NM Assendelft

mail: secretariaat@stichtingveteranenziekte.nl
KvK: 37086137
IBAN: NL92 INGB 0008 2451 10

Een luisterend oor voor je vragen over Legionella?

Stichting veteranenziekte

De Stichting Veteranenziekte wil graag in contact komen met personen die de veteranenziekte hebben of hebben gehad, of die te maken hebben (gehad) met een ander ziektebeeld dat is gerelateerd aan legionellabesmetting – en die nog niet bekend zijn bij en met de Stichting.